Dětský pokoj v nadčasovém designu

Po bytě se batolí váš drobeček. A vy víte, že brzy bude potřebovat vlastní dětský pokoj. V jakém stylu ji zařídit?
Dětská postel Charley je dobrým příkladem toho, kolik místa můžeme ušetřit, pokud dětský nábytek pořídíte s úložným prostorem. 1,2,3,4 kusy nábytku? Nové trendy v zařizování interiéru dýchají volností - a děti dostatek prostoru ocení. Dětský nábytek se tak stává designově jednodušším, no extra funkčním. Z materiálů stále dominuje dřevo a na stěny místností se ve velkém stylu vracejí tapety. Ty totiž snadno kdykoliv vyměníte. Náš tip: Pokud máte k dispozici menší místnost, využijte prostor stěn. Namontujte na ně závěsné skříňky, kam si vaše dítě odloží hračky či později knihy.

Pokud hledáte netradičnost a funkčnost, našli jste je! Postel nabízí po stranách dva šuplíky a třetí šuplík v přední části. Originální je i šatní skříň nesourodě rozdělena. Dětský pokoj představuje pro vaše dítě v podstatě 3 pokoje v 1 - ložnici, místo na hraní (relax) a později i pracovnu. Proto byste měli vybírat nábytek, který splňuje potřeby dítěte a zároveň s ním doslova roste. Volte proto raději neutrálnější barvy a atmosféru pokoje přenechejte dekorace do dětského pokoje, které na rozdíl od nábytku jednoduše vyměníte. Když se díváte na dětské postele, většina z nich vám nabízí možnost úložného prostoru. Obyčejně sem snadno ukryjete kusy oblečení, nebo starší sešity. I když se vám může zpočátku jevit postel pro vašeho prcka velká, myslete na to, že jednou budete mít doma studenta! Těsně pod oblaky Pokud je pro vás prostor prioritou číslo jedna, zapomeňte na klasické a vyzkoušejte patrové postele. Ty totiž vyřeší “problém” spaní dvou dětí. Kromě toho jsou mnohé postele řešeny se systémem poliček, které poslouží jako menší úložný prostor.

Postel Double Vip působí velmi elegantně. Každá z postelí, dolní a také horní má praktické odkládací regály a police po celé její délce. Dětská patrová postel Recre je sice určena jen pro jedno dítě, avšak její lůžko je vyvýšené. Prostor, který tak vzniká pod postelí, děti velmi milují - na hraní, čtení, či odpočinek. Náš tip: Užitečným a oblíbeným kusem nábytku se staly dětské sedací pytle (bagy). Výborně zapadnou do klidové zóny a navíc potěší stejně předškoláčka jako velkého středoškoláka. Kam s těmi věcmi? Oblečení, hračky, knihy a další věci. Kam s nimi? Pokud nemáte doma šatní místnost, praktickým úložným prostorem se stanou vestavěné skříně, které jsou opět trendy. Kromě toho nic nezkazíte komodou, zda stylovým regálem. Máme pro vás pár tipů:
Stylovou kombinací pro dívky je černá komoda s růžovým a jídelní židlička pro děti bílým prvkem, která nabízí úložné prostory na drobnější předměty. Šatní skříň upoutá hned nejen grafikou ale i pomyslným rozdělením v její levé části.
Tento úložný regál se pyšní originálním designem a kvalitním provedením povrchové úpravy, která je nenáročná na údržbu. Skříň je netradiční především díky svému retro designu. nabízet dostatek úložného prostoru, aby dítě mělo své věci na jednom místě.