Co byste měli mít pro vaše děti

Co byste měli mít pro vaše děti, které budou i zábavné a vzdělávací? Pokaždé, když zapnu televizi nebo se přihlásit na internet, zdá se, vidím něco inzeroval pro zábavu dětí. Nicméně, jsem zvědavý, jestli tam není něco, co můžete získat pro své děti, které je budou bavit a vzdělávat je všechny najednou. Nemusí to být absolutní první věc, která přijde na mysl, ale předplatné Ranger Rick časopisu je něco, co vaše děti budou mít, je vzdělávací, a je nákladově efektivní pro vás. Je to výhra pro každého.

Všimli jste si někdy, jak často krát vám vaše děti hru nebo hračku, a zdá se, že o měsíc později to bylo odhodil nikdy být znovu použity? Věřte tomu nebo ne, jednoduché, jak by se mohlo zdát, Ranger Rick časopis předplatné Ukazuje zřídka se tímto způsobem. Je to proto, že každý měsíc, děti získat novou verzi s novými a zajímavými nápady a články pro ně těšit. Většina rodičů, kteří dostanou Ranger Rick časopis pro své děti vám řekne, že oni budou dokonce starat o sporech o to, kdo dostane časopis nejprve po jeho příjezdu.

Ranger Rick Magazine je přírodní časopis zaměřený na základní dětí. Každý měsíc je otázka patrová postel obsahuje články o zvířatech a přírodě. Děti jsou vzděláváni na zachování, vědu, výzkum a jsou dokonce uvedeny projekty, které mohou dělat doma nebo ve škole. Ranger Rick Magazine je také skvělý způsob, jak pro děti pracovat dál a rozvíjet své dovednosti čtení. Dostanou se naučit číst nová slova a příroda žargonu tak, že rozšíří svou slovní zásobu, jakož i jejich chápání světa kolem nich.

Ranger Rick Časopis je také skvělý pro vyučování. Každé číslo může být použit jak v oblasti vědy a čtení. Kromě otázky obsahují učební plány a projekty, které lze provádět ve třídě. Studenti získají expozici vůči okolnímu světu skrze živé dětské polštářky fotografie a dozvědět se o přírodě prostřednictvím článků a zábavné grafiky v průběhu každého vydání časopisu. To je také velmi efektivní z hlediska nákladů pro školy, tak i pro domácnosti. Ranger Rick Časopis je skvělý doplněk k jakékoliv základní třídě nebo školní knihovny jako pomůcka jak v oblasti vědy a čtení.

Takže až se příště vás zajímá, co na Zemi dostat své děti k narozeninám nebo na dovolenou, která udrží svůj zájem zvážit Ranger Rick Magazine [http://www.trentontelegraph.com/]. Měsíční publikace je zaměřena na děti a nabízí jim možnost dozvědět se o zvířatech a přírodě a zároveň zlepšit jejich dovednosti čtení. Je to dar, který bude obnovovat každý měsíc po dobu jednoho roku a udržet jejich zájem stejně. Kromě toho může být také skvělý nástroj pro použití v základní škole ve třídě nebo v knihovně. Příště se ocitnete hledá, že ideální dárek pro vaše děti, které jsou nákladově efektivní a vzdělávací zvažte Ranger Rick Magazine.

Zdroj: detsky nabytok Banaby