Domáca úloha spôsobuje viac bolesti hlavy pre rodičov

Domáca úloha spôsobuje viac bolesti hlavy pre rodičov, ako to robí pre deti. Niektorí rodičia báť, pretože ich deti nezdá sa, že urobiť dosť, zatiaľ čo iní sa týka, pretože robiť príliš veľa.

Ale pre mnoho rodičov domácu úlohu je, že čas dňa, kedy bežne obťažovať, zmätkov a kárať svoje dieťa jednoducho urobiť si domáce úlohy!

Ok, čo mám robiť?

Prvým krokom je poznať domáce úlohy politiku svojich detského školy a pochopiť, čo sa od vás očakáva ako rodič. Väčšina školy majú nadradené rozhovory a informačné stretnutia na začiatku nového roka, aby sa ubezpečil, budúci rok budete mať dobrý rukoväť na tom, ako detský učiteľ očakáva, že budete pomáhať vaše dieťa.

Je tiež užitočné zistiť, aké sú vaše detský učiteľ bude robiť, keď vaše dieťa detský koberec obchod Banaby nebude kompletnú sadu úloh. Domáca úloha je v podstate dohoda medzi učiteľom a dieťaťom, takže by to malo byť na učiteľovi, aby zabezpečili domácu úlohu je dokončený. To znamená, že učiteľ sa stane “zlý človek” a dáva nejaké dôsledky na svojom mieste, ak je domáca úloha nie je dokončená. Vaša úloha ako rodič je podporiť školy, ak dôsledkom je kladený na mieste, ako je napríklad chýbajú niektoré matrace Banaby vybrania dokončiť alebo čokoľvek iného.

Rodičia by mali mať na pamäti, že je ťažké pre učiteľov v týchto dňoch, pretože nemajú príliš veľa možností k dispozícii, aby zabezpečili deťom kompletnú domácu úlohu.

Tu je 10 tipov, ktoré vám pomôžu zvládnuť úlohy v pomerne rozumný spôsobom:

1. Stanoviť čas úlohy a držať sa ho každý deň. Ak sa vám povedať, že deti nemajú žiadne formálne domáce úlohy potom môžu čítať prepracovať alebo organizujú svoju prácu. Môj spätná väzba mi hovorí, že držať sa rutiny a to napriek postel auto skutočnosti, že žiadna formálna úlohy je nastavená veľmi užitočné a pomáha vyhnúť sa bitky.

2. Položte bremeno späť na svoje deti, aby prevzali zodpovednosť za svoju prácu. Spýtajte sa detí na začiatku domácu úlohu zasadnutie uviesť, koľko domáci urobia. Na konci relácie skontrolujte si to zistiť, či sa zhoduje s ich zámery, rovnako ako vy. Ak ste sa viac zaujímajú o domáce práce, než nich potom to je, čo nie je vaše deti, kto je zodpovedný za domácu úlohu.

3. Domáca úloha je rovnako tak otázkou riadenia času ako čokoľvek iného. Primäť študentov, aby rýchlo a efektívne pracovať rozumne. Majú stanovenej lehote, ktorú mali držať. Tam je všeobecne zmysel slogging preč, len čo sa stanú frustráciu a unavený. Dať im vaječný časovač alebo použite hodiny a prinútiť ich, aby tvrdo pracovať pre malé kúsky času. Trochu práce každý večer je produktívnejší než zabalením do jedného týždenného zasadnutia.

4. deti pomáhajú rozhodnúť o najlepší čas robiť domáce úlohy a potom povzbudiť ich, aby sa držať tých časov. Možno, že v niektorých dňoch domácu úlohu je riešený po večeri pre každú z niekoľkých dôvodov. Ak má domáce úlohy rovnú adter školu je pre vás dôležité, potom zváži kŕmenie deťmi len po domácu úlohu je dokončený. Potraviny môžu byť obrovský stimul pre niektoré deti !!! (Ako je uvedené v bode 1, je dôležité, že je domáca rutina, ale načasovanie sa môže líšiť.)

5. Zaviesť dobré pracovné prostredie pre študentov. Uistite sa, že majú pokojnej oblasti, ďaleko od rušivých vplyvov, ktoré je dobre osvetlené a s dobrou ventiláciou. Na stôl robí dobré pracovné prostredie, aj keď nebuďte prekvapení, ak sa šíri zacvičiť celého kuchynského stola. Niektoré deti nenávidia, keď sa zasekol preč vo svojej izbe a dávajú prednosť práci v kuchyni pri stole a môže tak urobiť produktívne. Iní sú ľahko rozptýliť a pracujú v krátkych dávkach. Vymyslieť, čo je najlepšie pre vaše dieťa.

6. Pomocou motivačný nástroj pre výskum 21. storočia - internet. Je to rýchle, pohodlné a umožňuje prístup k obrovské množstvo informácií. Avšak, deti by mali aj naďalej vedieť, ako získať prístup k informáciám z viacerých tradičnými prostriedkami, ako sú knihy. Skontrolujte, či s učiteľom vášho dieťaťa s ohľadom na ich konkrétne odporúčania a preferencií.

7. povzbudiť deti, aby sa organizujú myslieť dopredu a plánovať svoje úlohy okolo ich mimoškolských aktivít. Týždenný plánovač či diár pomôže starším študentom získať organizovaný. Pomáhať deťom, aby sa stala organizovaná je možno najlepší spôsob, ako môžu rodičia doma.

8. Ak pomáhajú dieťaťu s konkrétnym úlohou, aby sa vaše vysvetlenie, ako jednoduché a praktické, ako môžete. Ak sa stanete rozrušenie alebo frustrovaní a atmosféra sa stáva napäté potom sa zastaví pomáha.