Kiedy słyszysz słowo krykieta

Kiedy słyszysz słowo krykieta, myślisz o małym, śpiew owada lub porywający zespołu sportu, starszego niż baseball i koszykówkę, który został cieszył się w anglojęzycznym świecie od wieków? Jeśli to ostatnie, są szanse, jesteś z Anglii czy Australii, a może nawet na Karaibach.

To prawda. Karaiby może być znany bardziej za jej urokliwych zachodów słońca, kuchni tropikalnych i piaszczystych plaż, ale niewiele osób zdaje sobie sprawę wyspy trzymać się tradycji i rekreacji przywiezione (obstawiaj w bet-at-home) z pierwszych angielskich osadników. Barbados, w szczególności, posiada fanatyczny zapał do gry w krykieta, gra niejasno podobny do amerykańskiego baseballu, ale może bardziej intensywny i wymagający więcej zwinności swoich graczy. Bajan miłość do krykieta jest tak silny, to nic dziwnego, że wyspa będzie częścią nadchodzących mistrzostw.

Przygotowania do Cricket World Cup 2007 idą pełną parą w ośmiu miejscach karaibskich wyspach Antigua, Barbados, Grenada, Gujana, Jamajka, Saint Kitts i Nevis, Saint Lucia Trynidad i Tobago, który otwiera się w dniu 13 marca 2007 r Barbados będzie centralnym punktem krykieta w dniu 28 kwietnia 2007 roku, kiedy gospodarzem finału Cricket World Cup. Barbados będzie również (obstawiaj w Expekt) gospodarzem w sumie sześć “Super 8″ gry w fazie pucharowej turnieju.

Tysiące ludzi robią plany świadkami największego wydarzenia sportowego w historii regionu. Chociaż zakwaterowanie będą na wagę złota dla wielu fanów krykieta oczekiwanych zejść na wyspie od lutego do maja, będą zarezerwowane szybko. Więc jeśli jesteś zainteresowany karaibskiej wakacje w najbliższej przyszłości, to dlaczego nie zobaczyć to co najlepsze z obu światów w Barbados? Ciesz się piękny, spokojny plaże i dopingować swoją ulubioną drużynę do zwycięstwa w serii świecie krykieta. Rezerwacji wakacji przez BarbadosBarbados też ma swoje zalety. Spersonalizowana trasa przychylne Sport i rozrywka jest zawsze dostępna.