Messi má údajne po krk silnejúcej kritiky

Kapitán argentínskej futbalovej reprezentáciám Lionel Messi údajne zvažuje, že istý čas nebude obhajovať farby svojej vlasti. Dvadsaťosemročný rodák z Rosaria má údajne po krk silnejúcej kritiky, ktora sa Nanha valí po neúspešnom finále juhoamerického šampionátu Copa América proti Čile. Informoval o tom prestížny argentínska denník Ole. Čulo zdolalo Argentínu 4: 1 v jedenástkovom rozstrele, predtym 120 minút diváci nevideli gól.

Hráč FC Barcelona podľa uvedeného zdroja premýšľal o pauze v národnom mužstvo už po MS 2014 v Brazílii, kde Argentínčania v subo o registrace na Bet365 zlato nestačili na Němcová. Silný mienkotvorný denník Ole Messimu vyčíta, že nedokáže Argentíne priviesť k velkej trofeji tak, Ako sa mu to darí na klubovej úrovni. V jeho domovine sa začínaj ozýva názory odborníkov, Ktory tvrdím, že sa nikdy nevyrovná Diegovi Maradonovi, pretoze v drese Argentíny nevyhral veľký turnaj.

Rovňák Ako Messi údajne rozmyslí ai jeho krajan a klubový spoluhráč Javier Mascherano. Šéfredaktor Ole Leonardo Farinelli napísal, že Messimu by Mali odobrať kapitánsku pásku a práve okolo Mascherano postaviť nové argentínska mužstvo. “Najlepší hráč sveta nás nereprezentuje v dolezitych momentoch. Náš tým vo finále kvalitatívnych nemal na mužstvo Čile. Messi zápas strávil tím, že sa túlal okolo ihriska. Samozrejme, občas sa hráčovi Mozei stať, že mu nevyjde zápas, ale jeho výkon bol nedôstojný. hráč sa nemozem neprítomnej unibet bonus potulovať po sportovní sázení a tipy ihrisku, kým jeho spoluhráči bojuj. Je čas urobit zmeny a postaviť mužstvo okolo Mascherano. Kapitánska páska je v zlých rukách. Dosť už, “vyhlásil Farinelli, ktoreho slovo má vo futbalových kruhoch v Argentíne veľké slová.

Messiho úvahy vraj mohla ovplyvniť hľa skutocnostou, že počas prvého Polčas sobotňajšieho finále Copa América 2015 napadli domáci čilský fanúšikovia členovia jeho rodiny. Incident sa udial krátko pred prestávkou, ked priaznivci ‘La Roja’ inzultoval blízkych útočníka FC Barcelona. Messiho brata Rodriga zasiahol predmety pri konaj ostrej slovnej výmene, následne sa sám poškodený, ďalší brat Matias a rodičia Jorge a Celia cez Polčas presunuli do bezpečím. Bez ujmy nezostali ani rodinní príslušníci Sergia Agüera.