Nie je to popierať. Náš svet sa chystá mobilné telefóny

Nie je to popierať. Náš svet sa chystá mobilné telefóny. Dokonca aj naše deti dostávajú do zákona, pričom väčšina z nich vlastníkoch tablety, smartfóny a notebooky. Často, oni sú viac technologicky zdatných ako my.

Dokonca aj veľmi malé deti používať high-tech zariadenia. Viac ako tri štvrtiny z ôsmich-ročných a mladších detí môže získať prístup mobilných zariadení. Sedemnásť percent detí, ktoré majú tieto zariadenia použiť každý deň, niekedy tak dlho, ako dve hodiny.

Je pravda, že znalosti v oblasti technológií bude kľúčovým prvkom budúceho úspechu Tieto deti ‘na trhu práce. Napriek tomu už je toho dosť. Učenie sociálne zručnosti, je tiež dôležitým faktorom úspechu. Deti, ktoré obmedzujú sociálnu detské izby
interakciu s cieľom hrať online hry môže zistiť, že sa nedostáva sociálnych zručností neskôr v živote. Ľudská interakcie, tam jednoducho žiadna náhrada za neho v formatívne rokov dieťaťa.

Koľko obrazovka čas je príliš veľa?

American Academy of Pediatrics varuje rodičov, aby obmedzenie času obrazovky svojich detí na maximálne plysove hracky dve hodiny denne. To je len pre deti vo veku od troch do 18 rokov by rodičia nemali, aby deti do troch rokov hrať s akýmikoľvek elektronickými zariadeniami. V týchto rokoch, sociálnej interakcie s rodičmi, súrodencami a ostatné deti, rovnako ako voľné hre, majú kľúčový význam.

Ak sa vaše deti trávia príliš veľa času v prednej časti obrazovky, ktoré sú ohrozené pre otázky správanie, poruchy spánku, obezity a sociálnych problémov. Naučiť sa komunikovať tvárou v tvár pomáha deťom vyvinúť lepšie komunikačné zručnosti patrové postele. Deti, ktoré väčšinu svojho chatu on-line môže skončiť stáva trápne, pokiaľ ide o skutočný-životné sociálnych zručností.

OK. Som presvedčený. A teraz, ako mám nastaviť limity na plátne moje deti?

Po prvé, nie je cut elektronika použiť úplne. Negatívne jazyk alebo putdowns nebude fungovať, a to buď. Skôr nechať svoje deti vedia, že potrebujú vedieť, ako zaobchádzať s týmito obvodmi. Naučiť ich používať tieto zariadenia múdro. Model dobrá voľba sami, a hovoriť otvorene s nimi o tom, prečo ste sa rozhodli navštíviť tetu Sally osobne, skôr než ju správ na sociálnych médiách. Nastaviť pokyny pre vaše deti o rozumnom využívaní času obrazovky.

Vaše zásady by mali zahŕňať limity na celkovú dobu obrazovky sú vaše deti, ktoré majú povolenie každý deň. Mali by tiež zahŕňať aké hry a aké platformy sú vhodné. Nikdy tolerovať on-line šikanovanie. Dokonca aj legitímne nezhody sú lepšie oznámiť osobne než prostredníctvom textových správ alebo sociálnych médií sa chvastá.

A konečne, dať dobrý príklad. Nemusí byť schopný obmedziť svoj vlastný čas obrazovky na dve hodiny denne, ale môžete si vybrať viac komunikovať osobne. Nenechajte texte počas večere. V skutočnosti to môže byť najlepšie, aby odložili svoje zariadenia v priebehu čas strávený s rodinou. Týmto spôsobom, nebudete v pokušení, aby sa pozrel na obrazovku, keď treba robiť očný kontakt so svojimi deťmi a ďalšími členmi rodiny. Modelovanie dobré správanie sami, je najlepší spôsob, ako pomôcť deťom naučiť.