Páčilo sa vzdelávací systém vás naučí

Páčilo sa vzdelávací systém vás naučí najefektívnejší spôsob, ako študovať, keď ste boli v škole? Koľko z toho, čo ste sa naučili ste udržal? Bol ste jedným z tých študentov, ktorí opustili všetko do posledného dňa Papier je splatná alebo ste študoval dní dopredu. Vedeli ste vynikajú v bifľovania na skúšky alebo konečnú úpravu projekty? Vedeli ste prežiť na kofeínu? Má niečo z toho povedome?

Vy ste teraz starší a majú deti svoje vlastné? Máte obavy, že vaše deti majú príliš veľa domácich úloh? Sú topí v papierovanie a tlak robiť dobre v škole? Sú neustále študovať v nádeji na získanie vysoké známky? Ako cenný by bolo pre nich detský koberec naučiť najefektívnejší spôsob, ako študovať? V tomto prípade viac nie je nevyhnutne lepšia.

Už ste niekedy počuli o Coursera.org? Google ju a budete príjemne prekvapení kurzov si môžete vziať zadarmo. Tu sú niektoré poznámky, ktoré som urobil z priebehu učenia, ako sa učiť: Silné duševné nástroje, ktoré vám pomôžu zvládnuť ťažké matrac do detskej postieľky predmety.

• podčiarknutím slová a zvýraznenie nie je efektívne. Ak si myslíte, že budete pamätať informácie jednoducho tým, že robí to ste nesprávne.

• Čo je tak oveľa efektívnejšie je prepočítanie za 30 sekúnd upozorní na to, čo ste sa naučili. Toto cvičenie studentské židle je efektívna ktorý vám pomôže zapamätať si informácie oveľa viac než podčiarknutie a zvýraznenie slova.

• Prepis kľúčové body je tiež účinná.

• Nenechajte sa zavesil na konečný výsledok toho, čo sa snažíte naučiť, ale skôr proces učenia.

• Ak máte tendenciu odkladať to môže byť efektívna v vám pomôže dostať späť na trať. To sa nazýva Pomodero technika. Zaviazať k štúdiu po dobu 25 minút. Potom sa odmeňte v niektorých malých spôsobom. Odmenou pomáha prepojiť váš mozog myslieť, že štúdium tohto konkrétneho predmetu už nie je bolestivé.

• Ak chcete mať lepší odvolanie je efektívnejšie čítať alebo študovať materiál na dennej báze v priebehu niekoľkých dní, než je napchať.

• uchovať informácie potrebuje sústredenú myseľ a difúzne myslenie. To znamená, že váš mozog potrebuje čas, aby vstrebať, čo ste študovali. Takže potom, čo so zameraním na štúdium uistite sa, že prestávky. Ísť na prechádzku, plávať, alebo zabehať. Toto ide dlhú cestu k vám pomôže spomenúť, čo ste sa naučili.

• Získať dostatok spánku pred skúškou! Ako mnohí z nás zostali hore študovať celú noc a odišiel na skúšku s malú alebo žiadnu spánku?

Inštruktori sú vynikajúce a vášnivý o tom, čo sa učí. Kniha, ktorá inštruktori odporúčam, je myseľ pre čísla. Ako vynikajú v matematike a vedy Barbary Oakley, Ph.D. Predstavte si, že vaše deti nikdy mať problém s matematikou alebo vedy od tejto chvíle! Ako vzrušujúce je to!