Słuchaj swojego dziecka

1. Słuchaj swojego dziecka / dzieci. Należy zwrócić uwagę na to, co mówią ci lub próbuje powiedzieć. Zbyt często rodzice są zbyt zajęci i rozproszony słuchać tego, co ich dzieci próbują im powiedzieć. Nie popełnij tego błędu krytycznego !!!

2. Naucz dziecko co jej numer telefonu i adres są. Ma to kluczowe znaczenie dla podstawowego bezpieczeństwa dzieci.

3. Znajdź czas dla swoich dzieci. Jeśli dzielisz swój czas ze swoimi dziećmi, można stworzyć zaufanie może zabrać im otworzyć się na siebie i dzielić się coś, co można by im przeszkadza.

4. zaufać własnemu instynktowi. Nic nie jest tak potężny jak instynktu rodzicielskiego. Jeśli masz podejrzenia (sklep z meblami Banaby.pl), brać pod uwagę bezpieczeństwo i zaufaj swojemu instynktowi.

5. Naucz dzieci na temat granic. To może być nieco niewygodne, ale nauczanie dzieci o to, co jest odpowiednie i nieodpowiednie dla dzieci, dotykanie, etc., może być różnica między upoważnionej dziecka, które może poprosić o pomoc i dziecka, które jest zbyt ufny. Ta “zaufanie” charakter niewinnego dziecka może prowadzić do niego / niej staje się ofiarą drapieżnika dziecka kocyki dla dzieci, na przykład. Aby dowiedzieć się, czy nie są skazane na życie molestowanie znajduje się w pobliżu ciebie, dostać Free Zip Code Search

6. Sprawdź zasady dotyczące bezpieczeństwa i egzekwowania ich! Na przykład, jeśli dziecko wie, że nie może grać poza swoim podwórku, nie pytając o pozwolenie, pomagasz sobie i dziecku. Po pierwsze, wysyłasz wiadomość do swojego dziecka, które dbają o jej bezpieczeństwo i otoczenia, podczas gdy w tym samym czasie, pomagają sobie, aby szybko zidentyfikować podejrzane “sytuację”, jeżeli uzgodnione granice nie są na miejscu.

7. Poznaj przyjaciół swoich dzieci i ich rodziców. Jest to szczególnie ważne, jeśli dziecko będzie spędzać czas w domu innego dziecka. Nie ma nic dziwnego w tym utworzenie czas dla ciebie, jako rodzice, aby spotkać się i omówić wszelkie oczekiwania można mieć co do wizyty, to znaczy, że rodzic będzie w domu z dziećmi przez cały czas. Warto również zastanowić się - a ja polecam poduszki dla dzieci  - uzyskanie “The Child Abuse Prevention List”

8. Powiedz dzieciom, że je kochasz. Wyjaśnij, że nie ma nic, że on lub ona może zrobić lub powiedzieć, że to sprawi, że przestaną ich kochać. Pozwala to dzieciom swobodę wam wszystko, co się z nimi stało, że mogą one być zakłopotany lub wstydzić. Predators wiedzą, że mogą skłonić dziecko do uwierzenia, że ​​on lub ona ponosi winę za to, że molestował. Niestety, bardzo często to oszustwo działa i dzieci oskarżają się całkowicie co się z nimi dzieje.

9. Staraj kilka zdjęć bieżący kolor swojego dziecka na ręce, jeśli wystąpienia sytuacji kryzysowej. Zwykle obraz od ramion w górę działa najlepiej. Ukończ “Child ID” forma i przechowywać go w bezpiecznym miejscu.

10. Więcej informacji na temat tej i innych wskazówek, strategii i przewodników na utrzymanie siebie, swoją rodzinę i bezpieczne nieruchomości, kliknij tutaj.

· Uwaga: Te wskazówki są dostarczane jako zalecenia, aby pomóc chronić dzieci naszego narodu. Spółka opiekunem i / lub jego ‘Associates nie gwarantuje, że te wskazówki pomogą zapewnić bezpieczeństwo dziecka.

Carl Ellis jest właścicielem opiekuna Spółki: http://www.theguardiancompany.com

Ellis jest także niezależny wydawca i programista. Jego produkty to eBooki Family Safety oprogramowania edukacyjnego dla dzieci ?? S i więcej - jeśli wiąże ?? rodziny ??, potem ?? y udział! Odwiedź jego stronę już dziś!